Medjugorje:   

Piękna miejscowość w Bośni i Hercegowinie słynąca z trwających ponad 36 lat objawień Matki Bożej Królowej Pokoju.  Gospa wciąż, niestrudzenie prosi w orędziach przekazywanych widzącym: „módlcie się, módlcie się, módlcie się”. Prosi o odmawianie różańca  przystępowania do sakramentu pokuty, postu, Eucharystii, czytania Słowa Bożego. Z wielką miłością i cierpliwością wzywa nas do nawrócenia.  Odpowiedzmy na Jej wołanie.  

 

 

 

 

 

 

 

Co każdy pielgrzym powinien mieć z sobą:

Różaniec, Małe radyjko lub telefon z zestawem słuchawkowym – tłumaczenie symultaniczne na częstotliwości 92,7 Mhz, Ochrona przed słońcem: czapka, krem przeciwsłoneczny, Latarka, Wygodne obuwie, Euro na własne wydatki, dowód osobisty lub paszport, Dobry humor.

Zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji : Medjugorje. Znajdują się w niej: wszystkie orędzia Matki Bożej, radio - przekaz na żywo z tłumaczeniem symultanicznym,  modlitwy. Aplikację można pobrać ze sklepu google play jest tylko na system android.

Jest możliwość otrzymywania bezpłatnych smsów z Orędziami Matki Bożej z Medjugorje i informacji o wyjazdach i rekolekcjach. Jeśli chcesz otrzymywać informacje wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą SMS Orędzi z Medjugorje oraz informacji na temat rekolekcji, pielgrzymek umieszczanych na stronie gabrielmir.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Płyty z Orędziam Matki Bożej Można Nabyć wysyłając

e-maila:   gabrielmir@gabrielmir.pl  

koszt 25zł za dwie płyty. Długość nagrania około 40 godzin zapis w mp3.