Kilka słów o mnie

Mam 38 lat. Od ponad 9 lat jestem żonaty. Jestem też tatą piątki dzieci. Moją rodzimą parafią jest Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej, przy ul. Ostrobramskiej 72 w Warszawie, z którą – mimo zmiany zamieszkania, czuję się bardzo mocno związany i której posługuję muzycznie wraz z Zespołem „Sursum Corda”  na modlitewnych czuwaniach – w każdy pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy świętej wieczornej. Wielbimy wtedy Boga ukrytego w Najświętszym Sakramencie, poprzez śpiewanie kanonów z Medziugorja. Zachęcam do uczestnictwa w tych adoracjach, zwłaszcza te osoby, które pragną kiedyś udać się do Medziugorja (Bośnia i Hercegowina), gdzie od 35. lat objawia się grupie osób Matka Boża.
 
Na czwartkowe czuwania składają się rozważania kapłana, jego modlitewne wezwania, oraz piękne, proste kanony wykonywane przez nasz Zespół. Uczestnicy wyciszają serca, „pędzące” w codziennym tempie życia, otwierając je na spotkanie z Jezusem. Na Ostrobramskiej możemy poczuć, jak wspaniały jest klimat Medziugorja…
 
Prawie zawsze jestem w kościele obecny podczas tych adoracji. Po ich zakończeniu jest więc możliwość, żeby spotkać się ze mną bezpośrednio, poznać mnie, i ewentualne zapisać się na którąś z pielgrzymek.
 
 
Organizuję pielgrzymki – zwłaszcza do Medziugorja. Z tym miejscem mocno związałem moje serce, a Maryi zawdzięczam przemianę mojego życia. Bardzo więc pragnę, żeby każdy człowiek odczuł miłość Matki. Pragnienie to stanowi jedną z moich motywacji – powód dla którego zdecydowałem się organizować pielgrzymki, zwłaszcza do Medziugorja.

Pozdrawiam! Piotr Zawadzki
 

Nasza firma oferuje:

  • organizowanie pielgrzymek krajowych i zagranicznych
  • usługi turystyczne krajowe i zagraniczne
  • pośredniczenie na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych
  • wydawnictwo i rozprowadzanie książek
  • wydawnictwo i rozprowadzanie płyt CD
  • dewocjonalia

 

Jestem zawodowym kierowcą. Do Medziugorja jeżdżę od ponad 15 lat. Pomagam także w organizacji innych pielgrzymek zagranicznych i krajowych. W Polsce najczęściej i najchętniej bywam w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach k/Rypina, w woj. kujawsko-pomorskim. Mogę jednak zorganizować pielgrzymki, do różnych innych Sanktuariów Maryjnych w Polsce. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.
 
Oprócz organizacji pielgrzymek prowadzę sprzedaży płyt i książek o tematyce religijnej, a także sprzedaży dewocjonaliów.
 
Wszystkich pragnących skorzystać z usług mojej Firmy, proszę o kontakt.
 

Piotr Zawadzki