Kilka słów o mnie

 

Kilka słów o nas…

Od prawie 15 lat jesteśmy małżeństwem. Mamy piątkę cudownych dzieci. Mieszkamy w Falenicy i radzimy się naszej Matki jak ma wyglądać nasze życie. Nasza Parafia nazywa się wszakże Matki Bożej Dobrej Rady….

Różne są nasze wybory-  mamy jednak nadzieję, że zgodne z wolą Bożą..

Posługujemy muzycznie w Parafii Matki Bożej Ostrobramskiej, prowadząc w każdy pierwszy czwartek miesiąca  Adoracje Najświętszego Sakramentu na wzór tych z Medjugorie, wraz z zespołem Sursum Corda.  Zachęcamy do uczestnictwa zwłaszcza te osoby, które pragną kiedyś udać się do Medjugorja.

Bliskie są nam też Obory i Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, gdzie także od czasu do czasu gramy i śpiewamy na sobotnich Wieczernikach.

Staramy się także posługiwać muzycznie w szpitalu na Płockiej w Warszawie w każdy 25 dzień miesiąca oraz w Suchcicach w Oazie Bożego Pokoju na nocnych czuwaniach w każdy 3 piątek miesiąca.

Jest dużo tych posług dlatego dzięki trosce Boga pojawiają się ludzie by kontynuować dalej te Boże dzieła w których jeszcze nie tak dawno nasza frekwencja była niemalże 100%

Jednak Pan Bóg ma swoją drogę dla każdego z nas. Wie najlepiej czego nam potrzeba.

Teraz są trudy i doświadczenia. Jednak pomimo to pozwala prowadzić innych na szlaki pielgrzymkowe, by mogli odczuć to co poruszyło nasze serca………

 

Organizujemy pielgrzymki – zwłaszcza do Medziugorja. Z tym miejscem mocno związaliśmy swoje serca, a Maryi zawdzięczamy przemianę naszego życia. Bardzo więc pragniemy, żeby każdy człowiek odczuł miłość Matki. Pragnienie to stanowi jedną z naszych motywacji – powód dla którego zdecydowaliśmy się organizować pielgrzymki, zwłaszcza do Medziugorja.

Przez te lata rozszerzyliśmy naszą ofertę. Znajdziecie w niej Ziemię Świętą, Grecję, Fatimę i Sanktuaria Maryjne, Włochy i Meksyk z cudownym wizerunkiem Matki Bożej z Guadalupe…  Przymierzamy się do Gruzji, Kibeho i Libanu…

Na każdej z naszych pielgrzymek jest kapłan. Nie mieliśmy jeszcze pielgrzymki, na której brakowało by księdza. Nawet w ostatniej chwili ale zawsze zjawiał się kapłan który jak wierzymy miał się znaleźć na danej pielgrzymce i służyć pielgrzymom swoją posługą kapłańską. Obecność księdza jest dla nas niezmiernie ważna.

 

Co jeszcze…

Oprócz organizacji pielgrzymek prowadzimy jeszcze sprzedaż dewocjonaliów, książek i płyt

(audiobooki i CD) Już niedługo pojawi się pierwsze nasze dzieło. Płyta CD z piosenkami o miłości. Nie będzie to płyta stricte religijna, ale o tej codziennej miłości w różnych barwach, o tęsknotach i smutkach, radości, pragnieniach…. Tej niełatwej miłości, która mozolnie i z trudem ale dąży do doskonałości,  bo…. „niespokojne serce nasze  dopóki w Tobie nie spocznie…”  

Każdy znajdzie cos dla siebie.

 

Zapraszamy

Nasza firma oferuje:

  • organizowanie pielgrzymek krajowych i zagranicznych
  • usługi turystyczne krajowe i zagraniczne
  • pośredniczenie na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych
  • wydawnictwo i rozprowadzanie książek
  • wydawnictwo i rozprowadzanie płyt CD
  • dewocjonalia

 

Jestem zawodowym kierowcą. Do Medziugorja jeżdżę od ponad 15 lat. Pomagam także w organizacji innych pielgrzymek zagranicznych i krajowych. W Polsce najczęściej i najchętniej bywam w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach k/Rypina, w woj. kujawsko-pomorskim. Mogę jednak zorganizować pielgrzymki, do różnych innych Sanktuariów Maryjnych w Polsce. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.
 
Oprócz organizacji pielgrzymek prowadzę sprzedaży płyt i książek o tematyce religijnej, a także sprzedaży dewocjonaliów.
 
Wszystkich pragnących skorzystać z usług mojej Firmy, proszę o kontakt.
 

 

 

Piotr Zawadzki